Robobloq Qobo pomarańczowy ślimak - robot edukacyjny

15010001
Robobloq

Wyjątkowo szybka dostawa

Nawet w 24h

399 zł

Najniższa cena w ciagu ostatnich 30 dni: 399 zł

Aktualnie niedostępny

Opis produktu

Robobloq Qobo pomarańczowy ślimaczek - robot edukacyjny do nauki kodowania

Edukacyjny robot Robobloq Qobo stworzony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej, dla dzieci w wieku od 3 do 8 roku życia. Działanie tego robota oparte jest na kartach kodujących w formie puzzli - robot wjeżdżając na kartę odczytuje zadanie i wykonuje je. W skład zestawu wchodzi instrukcja obsługi z 14 aż scenariuszami zajęć dla trybu gry.

Ślimak posiada trzy tryby pracy: tryb gry, tryb wolny oraz Qobo PC.

Ślimak Qobo jest niezwykle prosty w obsłudze – jednocześnie dla dzieci, rodziców, oraz nauczycieli szkolnych i przedszkolnych. Dzięki kodowaniu pobudzana jest kreatywność dzieci, zdolności logicznego myślenia przyczynowo-skutkowego. Nie potrzebują przy tym tabletu ani telefonu, a dzięki trzem trybom pracy łatwo można dostosować się do wieku i umiejętności użytkownika.

Zarówno przedszkolaki, jak i szkolni uczniowie zdobywają praktyczne umiejętności, a przy tym mają wiele zabawy. Dodatkowo nauczyciele oraz rodzice mogą się przyłączyć do zabawy lub też poprowadzić zajęcia według scenariuszy dołączonych do instrukcji. Pozwoli to na jeszcze większe urozmaicenie zabawy dzieci.

Wiek: 3+ 
ZESTAW ZAWIERA:
- Robot edukacyjny Robobloq Qobo pomarańczowy
- Karty kodujące 30 szt.
- Mata edukacyjna - mapa
- Kabel USB
Skrócona instrukcja obsługi
Ekspresowa wysyłka

nawet do 24 h.

Wysoka jakość

naszych produktów.

Ekologiczne opakowania

100% karton i papier.

Bezpieczne płatności

przelew online, karta, BLIK.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.