Zabawki dla dzieci od 6 miesiąca

Jakie zabawki najlepiej wybrać dla 6 miesięcznego dziecka?

Dzieci szczególnie na samym początku swojej życiowej drogi rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Jest to oczywiście możliwe dzięki temu, że mogą one obserwować, jak zachowują się osoby dorosłe. Dzięki czemu z każdym dniem mogą zdobywać coraz więcej możliwości i umiejętności, które pomagają w dalszym rozwoju. W związku z tym takie maluchy, kiedy mają już pół roku, bardzo często posiadają już całe mnóstwo umiejętności. Jak się okazuje, ich ciekawość wskakuje na coraz wyższy poziom, dzięki czemu zaczynają interesować się tym, co można zrobić z każdym z przedmiotów. Jednym można potrząsnąć i wydaje dźwięki, inne trzeba przycisnąć, aby było to możliwe. 

W momencie, kiedy wybieramy zabawki dla dziecka 6m+ musimy zwrócić szczególną uwagę na to, czy są one bezpieczne dla takiego szkraba. Oczywiście, o to prawdopodobnie zadbał już producent, jednak z czasem rodzice coraz częściej zaczynają na tę sprawę także zwracać szczególną uwagę. Jest to niezwykle ważne ze względu na to, że najczęściej takiemu dziecku nie wystarcza już sama możliwość patrzenia na daną zabawkę. Najczęściej takie maluchy coraz częściej chcą takie zabawki chwytać i sprawdzać, co się z nimi dzieje przy wykonywaniu różnych czynności. 

Są to także jedne z pierwszych zabawek, które pomagają dziecku poradzić sobie z problemem ząbkowania. Z tej okazji bardzo często dla takiego dziecka decyduje się na zakup różnego rodzaju gryzaków. Jednak nie tylko. Oczywiście nadal królują wszelkiego rodzaju grzechotki inne przedmioty, które po potrząśnięciu zaczynają wydawać różne ciekawe dźwięki. Ta sama sprawa dotyczy także przedmiotów, które bez problemu można zgnieść czy zdusić. Dzieci w tym wieku uwielbiają obserwować, co się w takich momentach dzieje. Dlatego też zabawki piszczące są również uwielbiane przez dzieci i niekoniecznie przez rodziców. Oczywiście jest to także wiek, gdzie dziecko zaczyna odczuwać szczególną potrzebę przytulania. W związku z tym w swoim łóżeczku takie maleństwo powinno posiadać także maskotki, które oczywiście również mogą służyć do zabawy. 

Ekspresowa wysyłka

nawet do 24 h.

Wysoka jakość

naszych produktów.

Ekologiczne opakowania

100% karton i papier.

Bezpieczne płatności

przelew online, karta, BLIK.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.