Filtruj

Włączone filtry:
  Wiek

  Zabawkowe kuchnie dla dzieci

  na stronę
  Pokazuje 1 - 15 z 86 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 86 elementów

  Zabawkowa kuchnia dla Twojego małego kuchmistrza

  Zabawkowa kuchnia sprawdzi się doskonale w trakcie zabawy w udawanie, która pełni bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka. Pobudza ona abstrakcyjne myślenie, uczy planowania oraz rozwiązywania problemów. Niemniej ważne w jej trakcie mogą okazać się zdolności motoryczne. Oczywiście zabawa w udawanie jest także niezwykle istotna dla rozwoju społecznego malucha. W dodatku uczy, jak zachowywać się w określonych warunkach oraz kształci nawyki. W omawianym przypadku zabawkowych kuchni, dziecko będzie miało okazje zrozumieć lepiej obowiązki domowe, co z pewnością zaowocuje w przyszłości.  

  Poza rozwojem wymienionych powyżej umiejętności, aktywności związane z zabawkową kuchnią będą świetną okazją do wielu edukacyjnych momentów. Dlatego też ważne jest, by do zabawy włączyli się dorośli domownicy. To właśnie oni wytłumaczą dokładnie jak używać poszczególnych urządzeń czy produktów. Co ważne, przy obecnej bogatej ofercie zabawek, nasza symulacja dziecięcej kuchni może być łudząco podobna do tej prawdziwej! 

  Główną zaletą takiej sytuacji jest możliwość dokładnego pokazania wszystkiego dziecku. Nasza pociecha pozna nazwy sprzętów, warzyw czy owoców i będzie potrafiła prawidłowo rozpoznać ich prawdziwe odpowiedniki. Szeroką ofertę takich zabawek ma firma Tender Leaf Toys. Dostaniemy tu zarówno torbę z zakupami Grocery Bag, deskę do krojenia z warzywami Mini Chef, jak i drewniany mikser Home Baking Set. Warto również przyjrzeć się marce Kids Concept, gdzie znajdziemy m.in. drewniany toster czy drewniane jajka Kid’s Bistro. Polska marka ECOTOYS natomiast dostarczy nam całe zestawy pięknych kuchni dla dzieci z akcesoriami. Sklep Kreatywne zabawki oferuje ponadto produkty marek Magni Danish Toys oraz Indigo Jamm. 

  Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby zabawkowe kuchnie wykorzystać bardziej nieszablonowo. Wyposażenie może być częścią restauracji, gdzie nasza pociecha ugości rodziców jako znany szef kuchni. Produkty spożywcze z kolei będą idealne do zabawy w sklep.

  Ekspresowa wysyłka

  nawet do 24 h.

  Wysoka jakość

  naszych produktów.

  Ekologiczne opakowania

  100% karton i papier.

  Bezpieczne płatności

  przelew online, karta, BLIK.

  Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

  Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

  Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.