Filtruj

Włączone filtry:
  Wiek

  Zabawki dla 3 latka

  na stronę
  Pokazuje 1 - 15 z 161 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 161 elementów

  Zabawki dla dziecka w wieku 3 lat

  Jak można to bardzo łatwo zauważyć, każde dziecko rozwija się w swoim indywidualnym tempie. I jest to całkowicie normalnie, ponieważ każdy z nas jest inny i rozwój każdego z nas przebiegał w inny sposób. Dlatego też należy dziecku umożliwić rozwój w takim tempie, jakie jest dla niego odpowiednie. Są jednak zabawki, które idealnie spełnią się, jako podarek dla dziecka w wieku 3 lat.

  Jakie zabawki będą najlepsze dla 3 latka?

  Często, szczególnie w późniejszym okresie rozwoju, może zdarzyć się tak, że brzdąc nie będzie zainteresowany tym, co teoretycznie zostało przez producenta przeznaczone dla dzieci w jego wieku. Dlatego też oznaczenia wieku, dla którego przeznaczone są dane zabawki, powinny być tylko nakierowaniem na to, jakie zakupić, w jakim wieku. Jednak może się zdarzyć tak, że jakaś zabawka będzie musiała poczekać w szafie na odpowiedni moment, aż maleństwo będzie chciało i umiało się nią posługiwać. Nie można winić za to dziecka, bo jak już wspominaliśmy także z nich rozwija się w innym tempie. 

  Jednak wiek 3 lat brzmi już poważnie, prawda? Warto w tym czasie skupić się na przykład na rozwoju kreatywności. Oczywiście chodzi tutaj o zakup różnego rodzaju klocków lub puzzli, dzięki którym wspomóc można także logiczne myślenie czy wyobraźnię. Jak bardzo szybko zauważymy, podczas takiej zabawy jest to oczywiście do tego odpowiedni moment. Dzieciom na pewno spodobają się takie klocki konstrukcyjne, jak te od Classic World, z których zbudować można wóz strażacki czy ambulans.

  Gry edukacyjne to również bardzo ciekawa propozycja. Przede wszystkim w momencie takiej zabawy dziecko od najmłodszych lat uczy się współzawodnictwa, co niekiedy może być bardzo trudne. Jednak z czasem dziecko zaczyna zauważać plusy samego używania takich gier i możliwość spędzania wspólnie czasu. 

  Nie musimy martwić się o to, że takie gry będą nadwyrężały głowę naszego maleństwa. Producent z pewnością doskonale się na tym zna i one po prostu pobudzają do myślenia i w pewnym stopniu także przygotowują do dalszych etapów rozwoju, takich jak pójście do przedszkola, gdzie będzie trzeba wejść już poziom wyżej. Warto także zadbać o to, aby dziecko w wieku trzech lat nie musiało ograniczać się ruchowo, bo jak bardzo łatwo można zauważyć, jest to prawdziwy wulkan energii. Rowerki, piłki do skakania - wybór jest bardzo szeroki, a wszystko zależy od tego, co spodoba się dziecku.

  Ekspresowa wysyłka

  nawet do 24 h.

  Wysoka jakość

  naszych produktów.

  Ekologiczne opakowania

  100% karton i papier.

  Bezpieczne płatności

  przelew online, karta, BLIK.

  Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

  Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

  Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.