Filtruj

Włączone filtry:
  Wiek

  Zabawki dla 6 latka

  na stronę
  Pokazuje 1 - 15 z 150 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 150 elementów

  Zabawki dla dziecka w wieku 6 lat

  To, że dzieci rozwijają się w bardzo szybkim tempie nikogo nie dziwi. Jednak fakt, jak szybko zabawki nudzą się maluchom, już tak. Bardzo często pociechy rezygnują z zabawy pewnymi przedmiotami po bardzo krótkim czasie ich użytkowania. Jest to oczywiście związane z ciągle powiększająca się chęcią odkrywania świata i poznawania nowych rzeczy. W wieku 6 lat dzieci bardzo często idą już do przedszkola i wtedy następuje pierwsza rozłąka z rodzicami. Warto zapewnić takim maluszkom odpowiednio ciekawą dla nich rozrywkę, aby w tym czasie nieobecności w domu nie nudziły się, a wręcz bardzo dobrze bawiły. 

  Jakie zabawki będą najlepszym rozwiązaniem dla 6 latka?

  W wieku 6 lat każde dziecko jest już w stanie samo określić, co mu się podoba a co nie, co go interesuje a co nie, czym chce się bawić - a czym nie. I najczęściej takie dziecko chce podejmować najwięcej decyzji na swój temat, jak to tylko możliwe. Dlatego też wybór prezentu dla dziecka w wieku 6 lat czasami może wydawać nam się bardzo problematyczny. Jednak w tym wieku królują zabawki takie jak klocki. Oczywiście chodzi o klocki, które można łączyć i dzięki temu budować nawet bardzo duże wieże. Jest to niezwykle lubiana zabawa wśród wielu dzieci i co więcej uczy ona ich kreatywności, pomysłowości i szukania rozwiązań w nawet bardzo trudnych sytuacjach. 

  Dodatkowo kolejną doskonałą opcją są jak zwykle puzzle. Tylko tym razem warto zwiększać poziom trudności i ilość elementów. A może tak ułożyć dużą ilość elementów w puzzlach razem z rodzicami? Dzięki takiej zabawie można nauczyć dziecko różnych sposobów myślenia i szukania rozwiązań, ale także konsekwentności, cierpliwości i nie poddawania się. Te umiejętności z pewnością bardzo przydadzą się zarówno w przedszkolu, jak i za jakiś czas w szkole. W tym wieku dzieci także uwielbiają na przykład zabawki dla 6 latka, które można sterować ręcznie, a one będą się wtedy poruszać. Chodzi tutaj na przykład o samochody lub inne pojazdy. Oczywiście na samym początku warto, aby rodzic pokazuje dziecku jak należy posługiwać się tym przedmiotem, ale z czasem można pozwolić dziecku, aby bawiło się w ten sposób samodzielnie.

  Ekspresowa wysyłka

  nawet do 24 h.

  Wysoka jakość

  naszych produktów.

  Ekologiczne opakowania

  100% karton i papier.

  Bezpieczne płatności

  przelew online, karta, BLIK.

  Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

  Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

  Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.