Smartwatche dla dzieci

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Smartwatche dla dzieci Garett i Calmean

Bezpieczeństwo dzieci to niezwykle ważna kwestia. Zależnie od rodzaju zagrożenia, wymagane będzie podjęcie różnych środków ostrożności. Niestety, niebezpieczeństwa czają się niemal wszędzie. Niektóre z nich są bardziej poważne, ale wiele jest związanych po prostu z delikatnością maluchów. My - jako odpowiedzialni dorośli - mamy jednak sposoby, by sprostać wszystkim przeciwnościom. 

Bezpieczeństwo dzieci w różnych sytuacjach

Część problemów dotyczących bezpieczeństwa dzieci może być zażegnanych dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Mowa tu głównie o ochronie przeciw promieniowaniu słonecznemu, która jest szczególnie ważna latem. Oddając się przyjemnym wspólnym chwilom nad morzem, jeziorem czy po prostu na spacerze, musimy pamiętać, że dziecięca skóra potrzebuje odpowiedniego kremu z filtrem, a na główkę najlepiej założyć kapelusz. Latem łatwiej też o odparzenia, co jest kolejnym czynnikiem, na który powinniśmy zwracać uwagę. I choć wydawać by się mogło, że małego brzdąca nie sposób upilnować, bo trzeba by mieć oczy dookoła głowy, prawdziwe zmartwienia o bezpieczeństwo dzieci zaczynają się dla rodziców, gdy pociecha wyruszy samodzielnie z domu – czy to do szkoły, czy do przyjaciół na podwórko.

W przypadku starszych dzieci jest to naturalne, że w końcu uwolnią się one spod ciągłego nadzoru rodzicieli. Oczywiście nie oznacza to, że jesteśmy w tej sytuacji całkowicie zdani na los. Co prawda, nie posadzimy już dziecka w foteliku samochodowym, ale możemy przykładowo zadbać o to, aby miało odblaski. Dużą pomocą w tym miejscu są również nowoczesne technologie.

Smartwatche dla dzieci Garett to połączenie funkcjonalności, elementów edukacyjnych i co najważniejsze – gwarancji bezpieczeństwa dziecka.  Dzięki lokalizatorowi GPS wbudowanemu w ten innowacyjny zegarek, rodzice lub opiekunowie mają stałą kontrolę nad tym, gdzie znajduje się podopieczny. Smartwatche dla dzieci posiadają także podstawowe funkcje telefonu komórkowego, są więc dobrą alternatywą tego sprzętu dla młodszych pociech.

Ekspresowa wysyłka

nawet do 24 h.

Wysoka jakość

naszych produktów.

Ekologiczne opakowania

100% karton i papier.

Bezpieczne płatności

przelew online, karta, BLIK.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.