Filtruj

Włączone filtry:
  Wiek

  Zabawki dla dwulatka

  na stronę
  Pokazuje 1 - 15 z 107 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 107 elementów

  Zabawki dla dziecka w wieku 2 lat

  Obserwując rozwój dziecka, możemy zauważyć to, w jak szybkim tempie on się odbywa. Co więcej, po skończeniu pierwszego roku życia czas zaczyna płynąć jeszcze szybciej i nawet się nie obejrzymy, a już maleństwo będzie miało 2 lata. Jest to bardzo poważny wiek i co za tym idzie - chęć rozwoju połączona z poznawaniem świata jest jeszcze większa. Dziecko w tym wieku nie przestaje zaskakiwać zarówno rodziców, jak i wszystkich innych osób z własnego otoczenia. Wspomagając rozwój tej naszej pociechy możemy podarować mu zabawki dla dwulatka, dzięki którym będzie mogło się ono rozwijać przez zabawę.

  Jakie zabawki najlepiej wybrać dla dwulatka?

  W tym wieku należy szczególnie starannie dobierać zabawki. Nie mogą już być one po prostu zabawkami i służyć wyłącznie do zabawy. Tutaj ważne jest coś więcej. Na przykład pobudzanie kreatywności, zmuszenie do podstawowego myślenia i wiele innych. Dzięki temu dziecko na pewno zainteresuje się taką zabawką i w bardzo przyjemny i pożyteczny sposób będzie spędzać z nią długie godziny. Ma to oczywiście związek z większą niż wcześniej świadomością zarówno ruchową swojego ciała jak i świadomością całego otaczającego świata. Dlatego też bardzo dobrze jest w tym wieku łączyć zabawę razem z rozwojem dziecka. 

  Jest to także wiek, w którym dziecko bardzo chce bawić się razem ze swoimi rodzicami. Dlatego też warto zakupić gry, których można używać na przykład w trójkę lub chociażby z jednym z rodziców. Proste gry są w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Naśladowanie zachowania rodziców, ich ruchów, tego jak zachowują się w danym momencie - to bardzo typowe dla maluchów w tym wieku. Dlatego też wszelkiego rodzaju formy spędzania wspólnie czasu i uczenie się przez zabawę są wskazane w tym wieku. 

  A może tak kupić dla dziecka mini zestaw do sprzątania? Z pewnością zainteresuje go możliwość pomocy rodzicom w domowych obowiązkach i będzie się świetnie rozwijać i bawić jednocześnie. Naśladowanie zachowania rodziców z pewnością będzie dla niego świetną zabawą, a dla rodziców oznaczać to będzie naukę wypełniania domowych obowiązków już od najmłodszych lat.

  Ekspresowa wysyłka

  nawet do 24 h.

  Wysoka jakość

  naszych produktów.

  Ekologiczne opakowania

  100% karton i papier.

  Bezpieczne płatności

  przelew online, karta, BLIK.

  Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

  Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

  Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.