Zabawki interaktywne

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Zabawki interaktywne dla dzieci i niemowląt

Zabawki interaktywne pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno, przynajmniej w porównaniu do takich produktów jak różnego rodzaju pluszaki, lalki czy klocki. Wykorzystują one rozwiązania elektroniczne i zazwyczaj działają na baterie, co warto mieć na uwadze przed zakupem. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka symulacja sensoryczna. Inaczej mówiąc, zabawki interaktywne to wszystkie te, które świecą się, ruszają się, a nawet mówią, zapewniając brzdącowi dopływ najróżniejszych bodźców.

Zabawki interaktywne a wpływ na rozwój dziecka

Choć przez niektórych dorosłych ich działanie może być uznane za uciążliwe, zabawki interaktywne niosą ze sobą wiele korzyści dla rozwoju dziecka. Mogą też pełnić funkcję edukacyjną. Najważniejszy jest tu jak zawsze dobór zabawki do wieku dziecka. Dla najmłodszych będą to przede wszystkim takie produkty jak karuzele nad łóżeczko, które grają uspokajającą melodię. Dla starszych dzieci jednak zabawki interaktywne mogą być dużo bardziej zaawansowane.

Ciekawe propozycje zabawek interaktywnych

Ciekawe propozycje zabawek interaktywnych ma marka B.Toys. Jedną z nich jest interaktywny pilot dla maluchów Grab n’ Zap. Posiada on mrugające światełka, odgrywa melodie oraz 25 różnych odgłosów, w tym liczebniki angielskie. Maluch z niej korzystający będzie zatem przy okazji uczył się podstaw języka obcego. Górny uchwyt pilota posiadający wypustki sensoryczne może służyć jako gryzak.

Szeroką ofertę innowacyjnych zabawek interaktywnych ma także firma Alilo. W tym miejscu na szczególne wyróżnienie zasługuje chociażby Króliczek Honey Bunny, który posiada funkcję nagrywania. Oznacza to, że zabawka może odtwarzać dowolne piosenki, opowiadać bajki, a ponadto odtwarzać Twój głos. Możliwości rozrywkowe, a zarazem edukacyjne są tu więc praktycznie nieograniczone. Zabawka jest bardzo prosta w obsłudze i dziecko na pewno poradzi sobie z tym bez problemów. Króliczek może dodatkowo służyć jako lampka nocna, a jego wykonanie jest niezwykle trwałe i bezpieczne ze względu na łagodne, opływowe kształty.

Ekspresowa wysyłka

nawet do 24 h.

Wysoka jakość

naszych produktów.

Ekologiczne opakowania

100% karton i papier.

Bezpieczne płatności

przelew online, karta, BLIK.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.