Filtruj

Włączone filtry:
  Wiek

  Prezent na roczek

  na stronę
  Pokazuje 1 - 15 z 45 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 45 elementów

  Doskonały prezent na roczek

  Czas, kiedy dziecko obchodzi swoje pierwsze urodziny, jest wyjątkowy. Rodzice przypominają sobie, jak jeszcze nie tak dawno, ich pociecha była nie większa od lalki, a teraz próbuje stawiać pierwsze kroki. Może nawet maleństwo podczas pierwszych urodzin chodzi już samodzielnie? Jednak pierwsze urodziny kojarzą się z czymś jeszcze oprócz prób stawiania pierwszych kroków. Mianowicie chodzi o prezenty. Tego dnia cała rodzina, przyjaciele i znajomi stają się wręczyć wyjątkowemu solenizantowi wszystko to, co według nich w tym okresie jest dla niego najpotrzebniejsze.  

  Jaki wybrać prezent dla dziecka na roczek? Podpowiadamy!

  Wspominaliśmy już o tym, że z okazji swoich pierwszych urodzin, solenizant prawdopodobnie otrzyma całe mnóstwo prezentów. Ale nic dziwnego, przecież to bardzo ważny dzień. Jednym z produktów, na który warto zwrócić uwagę podczas wyboru prezentu dla rocznego dziecka są chodziki edukacyjne jak ten od marki Viga Toys, który jest wsparciem dla tych dzieci, które jeszcze nie opanowały samodzielnego chodzenia. 

  Odpowiednim pomysłem na prezent na roczek są też wszelkiego rodzaju wielofunkcyjne zabawki, jak pudełko aktywności Jungla marki Classic World. Dzięki nim dziecko nie znudzi się szybko, ponieważ będzie mogło korzystać z ich różnych opcji. Pudełko aktywności na przykład rozwija wrażliwość muzyczną i zdolności motoryczne. Jest to także w pełni bezpieczna i ekologiczna zabawka, a na tę kwestię rodziny maluchów coraz częściej zwracają uwagę.

  Dodatkowo dziecko, które ma już roczek, prawdopodobnie zacznie interesować się także książeczkami. Możliwe, że będzie chciało, aby rodzic czytał mu różnego rodzaju bajki. Chociaż i tak bardziej prawdopodobne jest to, że maleństwo będzie chciało samodzielnie oglądać na przykład obrazki w swojej książeczce. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu ciekawość świata w tym wieku staje się coraz większa. Dlatego też dzięki zabawkom możemy takiemu dziecku umożliwić jego odkrywania i prawidłowy rozwój zarówno ruchowo jak i psychiczny.

  Ekspresowa wysyłka

  nawet do 24 h.

  Wysoka jakość

  naszych produktów.

  Ekologiczne opakowania

  100% karton i papier.

  Bezpieczne płatności

  przelew online, karta, BLIK.

  Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

  Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

  Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.