Akcesoria do nauki równowagi dla dziecka

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Deski do rozwijania równowagi dla dzieci

Zmysł równowagi jest niezwykle ważny i decyduje o takich czynnikach jak utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Przy jego zaburzeniach może dochodzić do upadków i związanych z nimi kontuzji, pogarsza się też samopoczucie. Na szczęście, nauka równowagi jest możliwa.

Nauka równowagi – ważna umiejętność dla dziecka

Ze względu na to, że zmysł równowagi wpływa na posturę, nauka równowagi jest szczególnie ważna w przypadku dzieci. W końcu znajdują się one w ciągłej fazie rozwoju, w związku z czym wszelkie zaburzenia mogłyby prowadzić do powstawania niewłaściwych nawyków i utrwalić się, prowadząc do pogłębienia się nieprawidłowości. 

Problemy ze zmysłem równowagi często wynikają ze zmęczenia i osłabienie, rzadziej związane są z chorobami. Poza bezpośrednim zwalczaniem ich przyczyn, istnieją też proste sposoby mające na celu naukę równowagi, a część z nich nie wymaga nawet dodatkowych akcesoriów. Jak jednak wiadomo, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu, łatwiej jest zachęcić nasze pociechy do regularnych czynności.

Akcesoria do ćwiczenia równowagi dla dziecka

Pierwszym przyrządem, który przyda się przy nauce równowagi jest niewątpliwie deska do bujania i balansowania Wobbel. To doskonałe połączenie zabawy ze wspieraniem prawidłowego rozwoju dziecka. Deska pozwala na rytmiczne kołysanie i huśtanie się, co korzystnie wpływa na aktywności związane z dużą motoryką: chodzenie, bieganie, skakanie, czołganie i turlanie się, a ponadto pływanie czy jazdę na rowerze. Omawiany produkt jest często polecany przez fizjoterapeutów. Co ciekawe, deski Wobbel dostępne są również jako modele, z których mogą korzystać dorośli.

Atrakcyjną propozycją, która wspomoże naukę równowagi jest też trampolina ogrodowa marki Exit. Poza rozwojem zmysłu równowagi, skakanie na trampolinie poprawia koordynację ruchową, a także dodatkowo wzmacnia mięśnie. Poza tym, jest to świetna rozrywka i nieopisana uciecha. Trampoliny są wykonane z najwyższą starannością, tak, aby zapewnić naszym pociechom bezpieczeństwo w trakcie zabawy.

Ekspresowa wysyłka

nawet do 24 h.

Wysoka jakość

naszych produktów.

Ekologiczne opakowania

100% karton i papier.

Bezpieczne płatności

przelew online, karta, BLIK.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.