Filtruj

Włączone filtry:
  Dostępność
  Wiek

  Klocki dla dzieci

  na stronę
  Pokazuje 1 - 15 z 74 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 74 elementów

  Klocki dla dzieci - drewniane, plastikowe

  Klocki to być może najprostsza zabawka, która niesie ze sobą nieograniczone możliwości. Rozwija ona zdolności motoryczno-sensoryczne, a ponadto pobudza wyobraźnię. Za pomocą prostych konstrukcji nasza pociecha może wyczarować domy, zamki, a nawet całe miasta! Nie ulega więc wątpliwości, że jest to pozycja obowiązkowa w każdej skrzyni z zabawkami.

  Dużą zaletą klocków jest ich wytrzymałość. Produkty renomowanych producentów gwarantują materiały najwyższej jakości, które nie tylko będą odporne na upływ czasu oraz użytkowanie, ale też i bezpieczne.

  Klocki – klasyczne i niezawodne zabawki dla dzieci

  Choć idea klocków jest prosta, nie oznacza to, że nasz wybór w tym zakresie będzie ograniczony do kilku podstawowych typów. Wręcz przeciwnie. Dostępne na rynku są klocki drewniane, plastikowe czy gumowe, a stopień ich złożoności jest dopasowany do wieku dziecka. Wszystkie je łączy jednak zachęcanie do twórczego wykorzystania.

  Jedną z podstawowych propozycji mogą tu być drewniane klocki produkcji Grimm’s. Są one gwarancją wielogodzinnej zabawy dla małego budowniczego! Z miło spędzonym czasem wiążą się takie korzyści jak rozwój wyobraźni przestrzennej oraz koordynacji ruchowej. Atrakcyjną ofertę klocków drewnianych ma również firma Djeco, która urozmaica je m.in. motywami zwierzęcymi. Dla nieco starszych dzieci możemy rozważyć modele z literkami. Oczywiście, wraz z wiekiem możemy zwiększać także złożoność klocków, co pozwoli na tworzenie jeszcze bardziej zaawansowanych konstrukcji.

  Ciekawą opcją, o której warto wspomnieć, są klocki BathBlocks przeznaczone specjalnie do zabawy w trakcie kąpieli. Obecność wody w wannie lub basenie może zainspirować do powstania interesujących projektów, a specjalne wykonanie omawianych klocków zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni. 

  Inni producenci klocków, których można znaleźć w ofercie sklepu Kreatywne zabawki to Bigijigs Toys, Little Bits, Lindenwood, Korbo, Plan Toys, Magni Danish Toys, Eco Toys, Lupo Toys, Kids Concept, JaBaDaBaDo, Hape, Goki, Fat Brain Toy czy Crocodile Creek.

  Ekspresowa wysyłka

  nawet do 24 h.

  Wysoka jakość

  naszych produktów.

  Ekologiczne opakowania

  100% karton i papier.

  Bezpieczne płatności

  przelew online, karta, BLIK.

  Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

  Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

  Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.