Filtruj

Włączone filtry:
  Wiek

  Zabawki dla rocznego dziecka

  na stronę
  Pokazuje 1 - 15 z 33 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 33 elementów

  Jakie zabawki będą odpowiednie dla rocznego dziecka?

  Jednym z ważniejszych okresów w życiu dziecka jest ukończenie swojego pierwszego roku życia. Zazwyczaj wtedy zauważyć można u takiego maleństwa znaczące zmiany w rozwoju. Jednak niech nas to nie zmyli, ponieważ z każdym rokiem dziecko będzie coraz bardziej i bardziej się rozwijać. Mając już 12 miesięcy szkrab posiada znaczne umiejętności. Przede wszystkim albo już chodzi, albo jest na dobrej drodze, aby mogła się rozpocząć dla niego ta ważna przygoda. Kolejną ważną rzeczą jest już bezproblemowa umiejętność chwytania różnego rodzaju przedmiotów. Zarówno zabawek, ale nie tylko. 

  U takich dzieci zmysły już znacząco uległy rozwinięciu, a to wszystko przez ciekawość świata i powiększającą się chęć, aby go jeszcze bardziej odkrywać. Roczek to doskonały czas na to, aby sprawić dziecku prezent, który będzie mógł być dla niego formą zabawy, ale także jeszcze większą możliwością do rozwoju zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Podczas dokonywania takiego zakupu cały czas musimy mieć w głowie to, że dzieci w tym wieku jeszcze niekoniecznie są chętne do tego, aby siedzieć i czymś się zajmować. Zazwyczaj muszą cały czas pozostawać w ruchu. 

  Dlatego też warto postarać się o zakup zabawki dla rocznego dziecka, która bierze to pod uwagę. Jednak mimo to obrazkowe książeczki są doskonałym pomysłem na prezent w tym przypadku. Przecież taką książeczkę można oglądać także na stojąco, prawda? Ale po skończeniu swojego pierwszego roku życia dziecko z pewnością będzie chciało zainteresować się obrazami pojawiającymi się w takich książeczkach, a jeszcze bardziej tym, co na temat tych obrazków będą mieli do opowiedzenia rodzice. Doskonałą opcją jest także zakup klocków. Ma to związek oczywiście z tym, że maleństwa w tym wiek coraz częściej zwracają uwagę na to, że różne przedmioty mogą posiadać różne kształty i co więcej - takie klocki można także dopasowywać do dziurek, w które się je wkłada. Jest to naprawdę bardzo dobra forma zabawy dla takiego dziecka. I dodatkowo musi tutaj trochę pracować podczas dopasowywania kształtów, a to przecież wspomaga jego rozwój, prawda?

  Ekspresowa wysyłka

  nawet do 24 h.

  Wysoka jakość

  naszych produktów.

  Ekologiczne opakowania

  100% karton i papier.

  Bezpieczne płatności

  przelew online, karta, BLIK.

  Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

  Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

  Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.