Zabawki plastyczne dla dzieci

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Torba jakiej nikt inny nie będzie mieć! Możesz ją pokolorować używając własnej wyobraźni ...Wymiary: 38 x 42 cm

    55 zł
  • Torebka do malowaniaWymiary: 15,5 x 12,5 cm

    59 zł
  • Ta duża wersja popularnego krosna wysokiej jakości, wykonana jest z wytrzymałego drewna bukowego. Praca na nim umożliwia tworzenie pięknych tkanin o różnych kolorach, wpływa na zdolności manualne i kreatywne myślenie.

    222 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zabawki plastyczne - kredki, tablice do rysowania, panele

Zabawki plastyczne zaliczane są do zabawek kreatywnych, posiadają one zatem ich zalety. Rozwijają motorykę, pomagają ćwiczyć koordynację, prawidłowy chwyt, kształtują umiejętność abstrakcyjnego myślenia, rozumowania przyczynowo-skutkowego, a także poprawiają koncentrację. Nic więc dziwnego, że są tak chętnie wybierane zarówno przez dzieci, jak i rodziców.

Do zabawek plastycznych zaliczamy wszelkie przybory takie jak kredki, farby, długopisy, pisaki, a także naklejki i stemple. Taki szeroki wybór pozwala dziecku już od najmłodszych lat na wybór ulubionej metody, która pozwoli mu na twórczą ekspresję. Oczywiście wszystkich tych produktów trzeba na czymś używać. Dobrze sprawdzi się tradycyjny papier, ale warto rozważyć również zakup różnorodnych tablic. A może spróbować kolorowanek, tych bardziej lub mniej typowych?

Zabawki plastyczne dla małego artysty

Interesującą ofertę dla bardzo początkujących twórców przygotowała firma Djeco. Są to zestawy do nauki rysowania Step by Step Graff’and Co. Ich założeniem jest odwzorowanie przez dziecko prostych wzorów, co nie tylko pomaga ćwiczyć zdolności manualne, ale i zachęca do ich dalszego rozwoju. Innym produktem tej samej marki, który sprawi najmłodszym wiele radości są farby do malowania palcami w tubkach Sweet. Są one w pełni bezpieczne i nietoksyczne.

Dla starszych dzieci Djeco proponuje zestawy artystyczne. Wśród nich wymienić można m.in. zestaw artystyczny nawlekanie My Animals Threading, koraliki do tworzenia biżuterii Oh! Les Perles czy zestaw z masą plastyczną Groszki. Aktywności te będą wymagać od naszej pociechy większych zdolności manualnych oraz cierpliwości.

Marka Crayon Rocks natomiast to propozycja nietypowych kredek w formie kamyczków. Są one wykonane z wosku sojowego, a to oznacza ekologiczność i bezpieczeństwo. Ich specyficzny kształt wymusza na dziecku ćwiczenie mięśni dłoni, co będzie niezwykle pomocne w trakcie nauki pisania.

Sklep Kreatywne zabawki posiada w swojej ofercie także zabawki plastyczne takich marek jak Crazy Aarons czy Rex London.

Ekspresowa wysyłka

nawet do 24 h.

Wysoka jakość

naszych produktów.

Ekologiczne opakowania

100% karton i papier.

Bezpieczne płatności

przelew online, karta, BLIK.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.