Domki i meble dla lalek

na stronę
Pokazuje 31 - 32 z 32 elementów
  • Lalka bobas Stina szwedzkiej marki Jabadabado to uroczy noworodek, z piękną buźką, brązowymi oczkami i lekkim uśmiechem na twarzy. Ubrana w stylową czapeczkę, różowy kubraczek i białą koszulę i spodnie. Idealna na prezent na roczek. Szybko stanie się najlepszym przyjacielem malucha.

    105 zł
Pokazuje 31 - 32 z 32 elementów

Domki i meble dla lalek niezbędnym dodatkiem zabawy

Domki i meble dla lalek to prawdopodobnie najbardziej klasyczne z zabawek dla dzieci. Towarzyszyły one pokoleniom dziewczynek – choć nie tylko. Domki i ich wnętrza mogą być tradycyjne lub bajkowe, proste lub bardziej złożone, posiadające wiele pięter i pomieszczeń. Ich największą zaletą jest kształtowanie abstrakcyjnego myślenia i rozwijanie wyobraźni przestrzennej. Koordynacja ruchowa z kolei będzie miała znaczenie przy aranżowaniu wnętrz domków. Tak bogata stymulacja zapewnia wiele radości i inspiruje do twórczego działania.

Zabawa z innymi dziećmi to dodatkowo okazja do pracy nad umiejętnościami społecznymi. Ponadto, maluchy uczą się nie tylko tworzyć historie, ale i je opowiadać. Wartościowe więc będzie też to, gdy do wspólnej aktywności dołączą dorośli.

Domki i meble dla lalek to zabawki odpowiednie dla dzieci z szerokiego przedziału wiekowego. Producenci starają się dopasowywać produkty tak, aby jak najlepiej odpowiadać na różne potrzeby.  Warto jednak nadmienić w tym miejscu, że zazwyczaj lepiej jest wybierać zabawki drewniane, które charakteryzują się większą wytrzymałością oraz trwałością. Oznacza to, że będą bardziej odporne na uszkodzenia ze strony młodszych użytkowników i lepiej zniosą próbę czasu.

Piękne drewniane domki dla lalek oferuje polska marka ECOTOYS. Znajdziemy tu modele zróżnicowane pod względem kolorystycznym, stylistycznym oraz różnych rozmiarów. Niektóre z nich posiadają oświetlenie LED, co sprawia, że zabawka jest bardziej atrakcyjna, a ponadto dodaje to realizmu. W końcu w naszych domach także mamy oświetlenie, prawda?

Oczywiście, nie możemy zapominać o meblach dla lalek. Kolorowe i ciekawe zestawy to propozycje firm Goki czy też Hape. Tender Leaf Toys natomiast skupia się m.in. na oryginalnych drewnianych laleczkach, takich jak Pan Goodwood i jego pies czy Pani Goodwood z dzieckiem.

W ofercie sklepu Kreatywne zabawki dostępne są również domki i meble dla lalek takich marek jak Lupo Toys czy Indigo Jamm.

Ekspresowa wysyłka

nawet do 24 h.

Wysoka jakość

naszych produktów.

Ekologiczne opakowania

100% karton i papier.

Bezpieczne płatności

przelew online, karta, BLIK.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.

Dziękujemy za ostatnie kilka lat zaufania. Obecnie sklep przeznaczony jest na sprzedaż - w przypadku zainteresowania zakupem sklepu prosimy o kontakt.